K dispozícii je šesť spální (rozloženie 4x2, 2x2), kapacita je max. 12 osôb. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, pre turistov či partie kamarátov. Zavítať k nám môžu aj seniori i páriky.

Ubytovanie je možné celoročne, najmenej však na 2 noci. V chate je plne vybavená kuchyňa s chladničkou, umývačkou riadu, elektrickým sporákom, mikrovlnkou, mrazničkou a varnou kanvicou. Súčasťou chaty je päť kúpeľní so sprchovacími kútmi a päť sociálnych zariadení. V objekte sú 2 spoločenské miestnosti, môžete si v nich oddýchnuť posedením pri krbe alebo pri sledovaní TV. Môžete využiť aj biliardový stôl. V celom objekte je WiFi. Súčasťou chaty je aj šatňa, úschovňa na bicykle a práčka.

Príjemný relax vám ponúkne aj areál chaty - môžete si posedieť v altánku alebo na terase. Pohodu si užijete pri vonkajšom ohnisku, pri opekaní, grilovaní alebo varení guľášu a príjemne si oddýchnete aj na hojdačke. Dokonalý relax vám zabezpečí vonkajšia vyhrievacia wellness kaďa.

K dispozícii je aj parkovanie pri objekte so 6 parkovacími miestami. Povolené sú domáce zvieratá malého vzrastu a len po dohode s majiteľom.